Naše servisné služby

Na všetky predávané obytné autá, prívesy aj príslušenstvo zakúpené a montované u nás ponúkame našim zákazníkom všetky servisné služby s tým spojené.

Každé obytné auto potrebuje výmenu oleja a údržbu podvozku, ale aj obytná nadstavba, ak chceme aby vydržala čo najdlhšie v perfektnom stave, potrebuje starostlivosť.

Pre našich zákazníkov ponúkame všetky servisné služby, dodávky náhradných dielov a príslušenstva pre obytné autá, najmä pre značky, ktoré na Slovensku zastupujeme.

Pre príslušenstvo a doplnkovú výbavu k obytným autám a prívesom, ktorá je kúpená u nás, ponúkame výhodnú montáž. Zabezpečujeme odbornú montáž markíz, nosičov bicyklov aj motoriek, klimatizácií, satelitných antén a ďalšieho širokého príslušenstva a výbavy, ktorú máme v ponuke.

Podobne ako podvozok, aj obytná nadstavba obytného auta potrebuje pravideľnú starostlivosť. Iba to je zárukou, že bude dlho a kvalitne napĺňať očakávania majiteľa - užívateľa. Treba si uvedomiť, že v)čšina obytných áut má konštrukciu nadstavby z dreva a vo vnútri si vyžadujú pozornosť najmä rozvody vody, elktroinštalácia, kúrenie, chladenie a aj samotná chladnička. Dôkladná údržba by mala byť urobená minimálne jeden krát za rok.