O nás

Karavaningu a s ním spojenému cestovaniu sa venujeme už veľa rokov, spočiatku iba ako koníčku. Spoločnosť DANAX s.r.o. podniká v oblasti karavaningu od roku 2005 a podnikanie je podložené dlhoročnými skúsenosťami. Nie sme iba predajcovia, ale súčasne aj aktívni užívatelia. Dovolenku inak ako obytným autom si už nevieme ani predstaviť. Práve veľa praktických skúseností nám dáva predpoklady poskytnutia tých najlepších služieb.

V našej ponuke je päť značiek obytných áut a prívesov, ktoré zastupujeme na Slovensku. Sú to Concorde, Bürstner, MobilvettaMcLOUIS a Elnagh.  Ďalej ponúkame kompletný sortiment tovaru pre kemping a karavaning, ktorý je možné nakupovať aj prostredníctvom internetového obchodu v našom E-SHOP-e. Pre všetok tovar, ktorý vyžaduje montáž, túto pre našich zákazníkov výhodne ponúkame.

                                                  Z našej ponuky si vyberie každý!


Celkom naša ponuka obsahuje cez 200 modelov, od luxusných obytných áut Concorde, až po kvalitné a cenovo prijateľné obytné autá McLOUIS. Našou snahou je uspokojiť každého záujemcu. Pre tých, ktorí sa rozhodnú z rôznych dôvodov pre kúpu staršieho obytného auta, dokážeme toto zabezpečiť v širokom rozsahu z ponuky našich zahraničných partnerov.

Aby sme "karavanistickému" trhu ponúkli komplexné služby, rozšírili sme našu ponuku aj o produkty autotechniky so zameraním na podvozok od firmy Goldschmitt techmobil AG., ktorú na Slovensku výhradne zastupujeme. Hlavnými predstaviteľmi produktov Goldschmitt sú vzduchové pruženia, hydraulické podpery, stabilizátory, nosiče bicyklov a motocyklov a rad ďalších produktov. Bližšie informácie nájdete na stránkach www.goldschmitt.sk.

Nakoľko je plyn dôležitou súčasťou každého obytného auta, predávame a montujeme produkty WynenGas, medzi ktoré patria najmä systémy na tankovanie plynu - nádrže, tankovacie fľaše a ich kompletné príslušenstvo.

Pre našich zákazníkov sa snažíme zabezpečovať maximálne výhodné komplexné služby tak, aby si mohli svoje obytné auto, alebo príves užívať a nemuseli sa starať o jeho funkčnosť. Pre zákazníkov sme k dispozícii prakticky non-stop a sme pripravení riešiť ich problémy nielen doma, ale aj na cestách. S nami nie ste na ceste nikdy sami. Veľa problémov dokážeme vyriešiť telefonicky a nakoľko máme partnerov - predajcov značiek Concorde, Bürstner, Mobilvetta, Elnagh a McLOUIS v celej Európe, dokážeme vyriešiť, alebo aspoň pomôcť v riešení problémov prostredníctvom nich.