Nový AGOGS Uphill MAX 2016

4.11.2015

Firma AGOGS pripravuje pre rok 2016 úplne nový elektro bicykel Uphill MAX so stredovým motorom. Tento elektro bicykel je určený pre použitie na nespevnených cestách a v teréne je možné vybaviť aj kolesami s cestnými pneumatikami, čím z neho jednoduchým spôsobom urobíme cestný bicykel.

Parametre nového bicykla:

Motor Bafang MAX Driver System
Batéria Samsung 36V / 13 Ah
Vidlica SR Suntour XCR32RL-R, zdvih 100 mm
Brzdy SHIMANO M396 - hydraulické diskové
Prehadzovačka SHIMANO Deore RD-M592 9S, 9 rýchlosti
Reťaz KMC X9e - špeciálna pre stredový motor
Plášte MAXXIS Crossmark 27,5" x 2,10"
Sedadlo SELLE ROYAL Seta - S1
Pedále VP - 199
Váha (s batériou) 23 kg
Cena 1.899,- € vrátane DPH

 

Jazdné vlastnosti na špičkovej svetovej úrovni dopĺňa vydarený estetický rám s integrovanou batériou a riadiacou jednotkou. Už predchádzajúce modely Uphill-a vykazovali mimoriadne vysoký výkon a dlhú výdrž batérie. Tento model však prekoná všetky očakávania. Výkonný stredový motor, účinné hudraulické kotúčové brzdy a výkonná batéria poskytnú maximálny zážitok z ciest nielen v teréne, ale zároveň aj na cyklo chodníkoch a cestách. Bicykel je možné na želanie vybaviť blatníkmi, predným aj zadným LED svetlom a ďalšou doplnkovou výbavou.

Chcete mať tento bicykel už na jar? Máte jedinečnú možnosť si ho predobjednať už teraz. My sa vám počas zimných mesiacov postaráme o údržbu batérie a bicykel vám odovzdáme na jar. Záruka pre vás začne plynúť dňom prevzatia bicykla. Využijte túto príležitosť a darujte tento bicykel pod vianočný stromček. Vyhotovíme vám k tomu špeciálny darčekový certifikát.

Revolučná novinka - bicykel AGOGS Uphill MAX sa začne predávať od januára 2016. Samozrejmosťou pre tento bicykel sú výhodné záručné podmienky: štandardne 2 roky na celý bicykel, 4 roky na rám a naviac 1 rok záruka plnej kapacity batérie.

Pre tento bicykel ponúkame 1 rok bezplatný servis.

Chcete si vyskúšať ako jazdia elektro bicykle AGOGS, navštívte nás a vyskúšajte si ich.

 

O značke AGOGS

Značku AGOGS vyrába česká spoločnosť ekolo.cz, za ktorou stojí viac ako 7 rokov vývoja a skúseností s elektricky asistovanými bicyklami. Značka AGOGS je známa nielen na českom trhu, ale aj v zahraničí - Slovensko, Nemecko, Taliansko, Maďarsko, Holandsko, Belgicko, Portugalsko a v Pobaltských krajinách.