Lyseo Time I

Nemecký výrobca obytných áut a prívesov Bürstner pripravuje pre modelový rok 2018, ktorý začneme  predávať od 1.7.2017, novú modelovú radu integrovaného obytného auta Lyseo Time I. Jedná sa o doplnenie modelovej rady polointegrovaného obytného auta a alkovne o integrovaný model. Sezóna 2017 ukázala, že všetky modely Lyseo boli mimoriadne úspešné a boli vypredané ešte do konca roku 2016! Je veľký predpoklad, že aj integrované modely budú predajným hitom a budú vypredané už v jeseni 2017. Okrem moderných technológií a nového dizajnu je a určite bude aj v budúcom modelovom roku hitom priaznivá predajná cena. 

Nová modelová rada Lyseo Time I patrí medzi najdôležitejšie ciele značky Bürstner. Atraktívny dizajn exteriéru zvýrazňuje použitie LED technológií vo vonkajšom osvetlení. 

Vo vývoji bola veľká pozornosť venovaná logickému usporiadaniu s cieľom neprekročiť maximálnu hmotnosť 3500 kg pri rozumnej doložnosti. Vonkajší vzhľad sa podarilo aj napriek optimalizácii hmotnosti dodržať v štýle integrovaných obytných áut Bürstner, čo je pre značku a jej majiteľov dobrým charakteristickým znakom. Elegantná predná časť bez zbytočných ozdôb s veľkým čelným oknom je dôstojná a príťažlivá, nepôsobi však gýčovo.

Predpokladaná doložnosť 500 kg je užasným cieľom, ktorý sa podarilo výrobcovi dosiahnuť pre svojich zákazníkov.

Interiér, napriek nízkej hmotnosti, vykazuje vysokú úroveň. Použité materiály tvrdených obkladov obytného priestoru v kombinácii s mäkkými a príjemnými materiálmi v spálňovej časti poskytuje pohodlei domova hneď po štarte na cestu.

Nové integrované Lyseo Time I bude obsahovať veľa nadštandardnej výbavy v základnej cene, ktorá takto bude pre zákazníkov veľmi výhodná a príťažlivá. Výbava bude zoskupená do rôznych "balíkov", ktoré poskytnú veľa výbavy za veľmi prijateĺnú cenu.

Hlavné výhody:

  -  atraktívna cena

  -  celková hmotnosť do 3500 kg

  -  možnosť voľby podvozku Citroen 160HP

  -  extrémne veľká garáž vrátane garážových dverí

  -  predná maska s Bürstner LED automotive osvetlením

  -  nepriame vnútorné LED osvetlenie

  -  vstupný priestor v úplne novom dizajne

  -  nový kuchynský prémiový balík vrátane prémiového osvetlenia

Naša firma pripravuje pre svojich zákazníkov ďalšiu veľmi výhodnú výbavu, ktorá urobí kúpu tohto nového modelu ešte atraktívnejšou. Obytné auto vám odovzdáme v stave, kedy stačí hneď po kúpe nasadnúť a vyraziť na poznávacie, alebo pobytové cesty kdekoľvek v Európe, prípadne aj mimo nej. 

Podrobnejšie informácie budú k dispozícii v priebehu júla 2017.

Neváhajte a pripravte sa na novú sezónu 2018 už na teraz, obytné autá budú po skúsenostiach posledných 2 rokov vypredané do vianoc 2017!