Grand Panorama 2013

S modelom Grand Panorama otvára Bürstner nové horizonty v prémiovej triede integrovaných obytných áut. Názov tejto série vychádza z dizajnu prednej časti, ktorá je osadená obrovským čelným oknom, ktoré umožňuje bezhraničný výhľad. Vychutnajte si výhľad nielen na majestátne vysoké hory, ale tiež na prírodu a dianie v celom okolí.

Vnútorné priestory a riašenia Grand Panoramy sú viac ako štedré. Leštené prevedenie nábytku, exkluzívna koža, vynikajúci svetelný koncept a ďalšie inovatívne funkcie vytvárajú prvotriedne obytné auto. Dve inovácie: svetelná aplikácia na celom okraji stola v obytnom priestore vytvára nádhernú atmosféru a elektrický zatemňovací systém spĺňa požiadavky súkromia a ochranu proti slnečným lúčom.

Štandardy na najvyššej úrovni. Grand Panorama ponúka v modelovom roku 2013 štyri pôdorysy od 8,42 do 9 metrov. K štandadnej výbave patrí AL-KO podvozok s dvojitou podlahou, ABS, tempomat, hliníkové kolesá, kožený volant, luxusné a pohodlné sedadlá kabíny a automatická klimatizácia.