Elektrobicykel - dobrá voľba

Naša firma podpísala dealerskú zmluvu s výrobcom značkových elektrobicyklov AGOGS, na základe čoho môžeme našim zákazníkom ponúknuť kvalitné elektrobicykle rôzneho konštrukčného prevedenia - skladacie, mestské, cestovné aj terénne.

Celý prehľad našej ponuky si môžete prezrieť v našom e-shope.

Pre zákazníkov, ktorí si u nás kúpia obytné auto alebo obytný príves, poskytneme na ľubovoľný elektrobicykel zľavu vo výške 10%!

Zopár obrázkov modelov:

Skladací elektrobicykel Silver Go

Mestský elektrobicykel City Liner

Cestovný elektrobicykel Tracer Trek

Terénny elektrobicykel Uphill MTB

Skutočnosť, že sú všetky modely elektrobicyklov AGOGS vybavené značkovými Li-Ion batériami SONY, ich posúva do vyššej triedy, nakoľko práve batéria je kľúčovým komponentom každého elektrobicykla. Väčšina modelov je vybavená sofistikovanou riadiacou jednotkou, ktorá okrem možnosti výberu úrovne pomoci zaznamenáva všetky dôležité cestovné údaje. Dojazd elektrobicyklov AGOGS sa pohybuje v závislosti na vybranom stupni spolupráce od 60 do 130 km.

K elektrobicyklom ponúkame kompletné príslušenstvo. K dispozícii máme aj špeciálne nosiče elektrobicyklov nielen pre obytné auto, ale aj pre ľubovoľné osobné auto s možnosťou uchytenia na guľu ťažného zariadenia.

Na každý predaný elektrobicykel poskytujeme záručný aj pozáručný servis v plnom rozsahu.