Bürstner - novinky 2013

Líder na trhu s obytnými autami, firma Bürstner, pripravil pre sezónu 2013 niekoľko noviniek. Väčšina noviniek je reakciou na požiadavky trhu. Okrem rady vylepšení a zdokonalení technológie vznikli aj dva úplne nové modely.

Výrobný program Bürstnera v modelovom roku 2013 obsahuje u obytných áut celkom 53 modelov. Všetky modely je už možné objednávať. Prvé dodávky budú v septembri 2012.

Je zaujimavé, že nové modely zasahujú dva krajné segmenty zákazníkov - najmenšie obytné auto "Brevio" ako náhrada za "prerobené" skriňové auto a mimoriadne luxusné obytné auto, Grand Panorama, stojace na vrchole produkcie pre skutočne náročných zákazníkov.

V existujúcich modeloch obytných áut vzniklo celkom 8 nových prevedení z hľadiska vnútorného usporiadania: Nexxo t729G, Ixeo Time it590 a it695, Ixeo Plus it 700, Viseo i690G, i707P a i725. Novinky v technickom vybavení sa dotkli kompletne všetkých modelov.

Nový model Brevio predstavuje úplné nový koncept obytného auta. Je určené pre všestranných ľudí, ktorí radi cestujú a nepožadujú veľké auto. Brevio svojou šírkou 2,1 m zodpovedá skriňovému autu a má odklopnú (smerom hore) celú zadnú časť. Napriek tomu má všetky znaky a výbavu polointegrovaného obytného auta.

   

 

Ďalší nový model Grand Panorama posunul obytné auto do nových dimenzií. Auto je vyrábané pre konkrétneho zákazníka výlučne ručne vo veľmi vysokej kvalite prevedenia. Dizajnu dominuje obrovské zakrivené predné okno končiace až nad hlavami cestujúcich. V tomto aute sa cestovanie stáva skutočným zážitkom. Hlavnými znakmi modelu Grand Panorama sú teda: obrovské predné okno, dvojitá podlaha pre zabudovanie technológií a dokonalú izoláciu a vysoký komfort, ktorý auto poskytuje na cestách. Týmto modelom sa Bürstner zaradil medzi výrobcov luxusných obytných áut, pričom dokázal udržať predajnú cenu v rozumných hraniciach a predajná cena dobre vybaveného modelu končí tam, kde iné luxusné autá začínajú.

   

 

V modeloch obytných prívesov pre sezónu 2013, je rovnako ako u áut, 8 nových prevedení: Premio 400TS a 490TK, Averso 395TS, 430TS, 475TL, 535TL, 545TS a 560TK.

Bürstner pre modelový rok 2013 ponúka u obytných prívesov 4 modelové rady v celkom 36 prevedeniach. Medzi najvýznamnejšie novinky patrí obytný príves Averso Top, ktorý vo všetkých 11 prevedeniach je úplne inovovaný.

 

Informácie o všetkých dostupných modeloch prinesieme na naších stránkach čoskoro. Všetky modely 2013 je možné objednávať.