Bürstner - sezóna 2014

Od 1.7.2013 sú dostupné všetky modely obytných áut a prívesov Bürstner pre sezónu 2014. Modely 2013 sú vypredané a nie je ich možné už objednať. V priebehu krátkeho času, keď budú dostupné všetky grafické vyobrazenia, budú tieto modely prehľadne uvedené aj na našich stránkach, v sekcii Bürstner.

Počet modelov pre sezónu 2014 sa mierne zredukoval, značne sa však rozšírila paleta dekorov nábytkov a poťahového materiálu. Je dostupných viacej variant kvalitných poťahov NOVA, ktoré majú úžitkové vlastnosti kože, ale pocitovo je to látka, na ktorej sa výborne sedí. 

V prívesoch sú k dispozícii 4 modelové rady: PREMIO (9 prevedení), AVERSO (13 prevedení), AVERSO TOP (13 prevedení) a AVERSO PLUS (3 prevedenia). U modelovej rady AVERSO PLUS sú všetky tri modely novinkou a sú charakteristické spúšťacou posteľou nad sedením.

U obytných áut sa výrobný sortiment modelov 2014 delí na 6 tried: skriňové, kompaktné, polointegrované, ixeo, integrované a s alkovňou. Triedu skriňových áut reprezentuje CITY CAR s troma prevedeniami, kompaktnú triedu reprezentuje BREVIO tiež s troma prevedeniami. V polointegrovanej triede sú dve modelové rady a to TRAVEL VAN (2 modely) a NEXXO (7 modelov). V triede ixeo je oproti minulému roku zmena, sú v nej iba 2 modely a to IXEO TIME (6 modelov) a IXEO (3 modely). Integrovaná trieda obsahuje 4 modelové rady, podobne ako v minulej sezóne a to VISEO (3 modely), AVIANO (4 modely), ELEGANCE (3 modely) a GRAND PANORAMA (3 modely). Trieda áut s alkovňou má dva modelové rady a ARGOS TIME (3 modely) a ARGOS (1 model). Všetky obytné autá sú na osvedčených podvozkoch FIAT Ducato, ktoré môžu byť v 4 výkonových variantoch 115, 130, 148 a 177 koní a v rôznych hmotnostných kategóriach od 3300 kg do 4500 kg. Hmotnostné kategórie samozrejme závisia na konkrétnom modeli, napríklad GRAND PANORAMA môže mať motor iba s výkonom 150, alebo 177 koní a hmotnosť má vždy vyššiu ako 3500 kg.

Nakoľko zákazníci majú stále vyššie nároky na výbavu, naša firma ponúka použitím komponentov podvozku od firmy Goldschmitt zvýšenie celkovej hmostnoti (u vybraných modelov) až na 5500 k U klasického podvozku Fiat Ducato 35 je možné maximálnu hmotnosť zvýšiť na 3850 kg, čo tiež pomôže pri montáži dodatočnej výbavy a zachovaní doložnosti.

Novinkou pre sezónu 2014 je modelová rada skriňových obytných áut CITY CAR, ktorá sa vyrába spoločne v spolupráci s firmou HYMER. Obe firmy, Bürstner aj HYMER, teda budú mať v ponuke spoločné (rovnaké) modely skriňových obytných áut.

Bürstner, podobne ako v minulých sezónach, pripravil pre svojich zákazníkov cenovo výhodné edície. Pre sezónu 2014 sú to edície k 55 výročiu založenia fabriky. Aktuálne sú to dva modely NEXXO (t685 a t690G) a dva modely IXEO TIME (it710G a it726G). Tieto modely obsahujú už v základnej cene vybranú príplatkovú výbavu, napríklad ESP, ASR a HillHolder, kožený volant, denné svietenie LED, vstupné dvere Hartal Premium, markízu, chladničku 160 litrov, skvelý multimediálny systém s navigáciou (ZENEC) pre karavany a podobne. O presnej výbave konkrétneho modelu výročnej edície vám poskytneme všetky informácie na požiadanie. 

Ceny jednotlivých modelov pre sezónu 2014 sa výrazne nezmenili a prípadné zvýšenie neprekračuje 1%, čo je oproti minulosti priaznivé.

V prípade záujmu o konkrétne ceny, modely, výbavu, ... nás kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom. Katalógy budú k dispozícii začiatkom septembra.