Cestovanie za golfom

Za vzdialenejšími golfovými ihriskami môžeme cestovať rôznymi spôsobmi. Jednou z pohodlných možností je využitie luxusného obytného auta, prostredníctvom ktorého máme k dispozícii luxusne vybavený klimatizovaný apartmán so všetkým, čo je možné od neho očakávať.

Obytným autom je  možné navštevovať postupne viacej golfových ihrísk, pričom je vždy k dispozícii sprcha, chladnička so zásobami a všetko, čo človek potrebuje k aktívnemu oddychu. Nechýbajú samozrejme ani multimédiá a internet s pripojením cez satelit.

V obytnom aute je dostatok miesta na golfový výstroj, bicykle, motorku, ale aj pre malé auto, napr. SMART, Fiat 500, alebo Mini Cooper. Rozmerná garáž a ďalšie odkladacie priestory bez problémov pojmú zásoby a výbavu aj na niekoľko týždňovú cestu.

Pri potulkách golfovými ihriskami Európy stačí zastaviť pri golfovom ihrisku a okamžite máme k dispozícii aj luxusný apartmán. Urobiť večerné posedenie s priateľmi? Žiaden problém, markíza, chladnička, mraznička, gril, video, audio, vštko je okamžite k dispozícii.

Zažite nezabudnuteľné, prejdite TOP 100 golfových ihrísk v Európe. Nie je žiaden problém v rámci týždňa v každej krajine navštíviť TOP 5 ihrísk a každý, alebo každý druhý deň si zahrať na inom ihrisku.

Samozrejme okrem hry je možné spoznávať krajinu, podnikať turistické výlety, kúpať sa, alebo iba pozorovať krajinu a jej obyvateľov počas cesty.